• Poczta Zadzwoń do nas:77 416 23 83
 • Poczta Napisz do nas:
 • Poczta Odwiedź nas:Brzeg, Ofiar Katynia 25
 • Rekrutacja

Spotkanie Wigilijne

15 grudnia w Zespole Szkół w Brzegu Rada Słuchaczy przygotowała szkolną wigilię...

Rada Słuchaczy pod kierunkiem P. Urszuli Posmyk przygotowała szkolną wigilię, na którą zaproszeni byli wszyscy nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Liczna grupa słuchaczy odpowiedziała pozytywnie na zaproszenie samorządu i włączyli się aktywnie w przygotowania. Koordynatorem wszelkich działań była słuchaczka z wydziału asystentki stomatologicznej P.Żaklina Domagała. Terapeuci zajęciowi pod kierunkiem p. Joanny Żołyńskiej-Jańczyk zadbali o piękną dekorację sali i szkoły. Chętni słuchacze upiekli ciasto i zrobili zakupy, abyśmy nie siedzieli przy pustych stołach. 

Spotkanie rozpoczęła P.Dyrektor Marta Polanowska, składając życzenia świąteczne i noworoczne, abyśmy się wzajemnie szanowali i nie zapominali, że można być dobrym nie tylko w Boże Narodzenie. Przewodnią myślą tych życzeń były słowa Matki Teresy z Kalkuty: „Zawsze, ilekroć się uśmiechniesz do swojego brata i wyciągniesz do niego rękę, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy milkniesz, by innych wysłuchać, jest Boże Narodzenie…” Potem był czas na prezenty od Mikołaja i zabawy. Każdy uczestnik wigilii wpisał się do pamiątkowej księgi, która pozostanie w szkole, jako symbol wspólnej szkolnej wigilii. 

Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie, którzy uczestniczyli w świątecznym spotkaniu nie uznają wygospodarowanego przed świętami czasu za czas stracony. 

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

 


Powrót do listy aktualności

Pani z komputerem
 • Zespół Szkół Medycznych w Brzegu
  ulica Ofiar Katynia 25
  49-300 Brzeg
 • Zadzwoń do nas:
  Telefon: 77 416 23 83
  Fax: 77 416 23 83
 • Napisz do nas e-mail
Puzzle

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Medycznych w Brzegu. Copyrights 2022

Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje

Baner