• Poczta Zadzwoń do nas:77 416 23 83
 • Poczta Napisz do nas:
 • Poczta Odwiedź nas:Brzeg, Ofiar Katynia 25
 • Rekrutacja

Zjazd Absolwentów

Spotkanie po latach

Obraz:

9 czerwca odbył się Zjazd Absolwentów szkoły medycznej - Liceum i późniejszych - po 55 latach od jej założenia. W zjeździe wzięło udział ok. 300 osób, głównie absolwentów Liceum Medycznego. Byłi przedstawiciele różnych roczników. Było to dla wielu osób spotkanie po latch i powrót do czasów pięknych lat szkolnych. Na wielu twarzach widać było radość, a tu i ówdzie wzruszenie. 

Szczególnie pięknie powitano wieloletnich nauczycieli i pracowników szkoły, co dowodzi wielkiego przywiązania i sympatii. Oklaski i owacja na stojąco była bardzo wymowna.

Uczestnicy zjazdu po uroczystej mszy świętej wzięli udział w części oficjalnej spotkania na Zamku Piastów Śląskich, wypełniając salę zamkową "po brzegi". Poza podziękowaniami kierowanymi w stronę emerytowanych nauczycieli, poprzednich dyrektorów, na ręce obecnej pani Dyrektor zaproszeni goście złożyli życzenia dalszej owocnej pracy.

Po życzeniach, oficjalnych przemówieniach, mieliśmy okazję wysłuchać wspaniałego koncertu w wykonaniu zespołów z Państwoej Szkoły Muzycznej w Brzegu. W świetnej atmosferze, rozgrzani emocjami i temeraturą panującą w sali, uczestnicy spotkania przeszli do szkoły. Tam nastąpiła "nieoficjalna" część zjazdu, czyli spotkania, romowy, wspomnienia. Poza tym był czas na poczęstunek, zwiedzanie szkoły.

Atmosefra była gorąca.Wszyscy wyglądali na zadowolonych. Wspominano, robiono pamiątkowe zdjęcia. Miejmy nadzieję, że taki symboliczy powrót do szkoły przyczyni się do odświeżenia starych znajomości, które warto pielęgnować.

Pozdrawiamy wszystkich uczestników Zjazdu Absolwentów na 55 lat Medyka i zapraszamy w gościnne mury naszej szkoły. Można tu zaglądać nie tylko z powodu uroczystości. Jesteśmy w szkole prawie we wszstkie weekendy :) Dziękujemy organizatorom za świetnie przygotowanie uroczystości, a gościom za przybycie i jej uświetnienie.

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:


Powrót do listy aktualności

Pani z komputerem
 • Zespół Szkół Medycznych w Brzegu
  ulica Ofiar Katynia 25
  49-300 Brzeg
 • Zadzwoń do nas:
  Telefon: 77 416 23 83
  Fax: 77 416 23 83
 • Napisz do nas e-mail
Puzzle

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Medycznych w Brzegu. Copyrights 2022

Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje

Baner