• Poczta Zadzwoń do nas:77 416 23 83
 • Poczta Napisz do nas:
 • Poczta Odwiedź nas:Brzeg, Ofiar Katynia 25
 • Rekrutacja

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego

19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie absolwentów. To już tradycja naszej szkoły. Te uroczystości są zawsze pełne radości i wzruszenia jednocześnie. Bo z naszą szkołą łatwo się zżyć i trudno się z nią rozstać.
Dyrektor szkoły Piotr Szwedowski wyglosił krótkie przemówienie. Towarzyszyła nam myśl Jana Pawła II: Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie. Wielu z naszych absolwentów wyruszy w nowe życie zawodowe. Zostali dobrze przygotowani, dostali buty, teraz trzeba będzie je użyć, aby zajść daleko. Czego wszystkim życzymy.
Rada Słuchaczy przygotowała piękne pożegnanie. Wręczono nagrody, symboliczne medale dla najlepszych i inne upominki. Były piękne kwiaty i trochę łez wzruszenia...

Obraz:

Obraz:

Tradycyjnie zrobiliśmy zdjęcia. Terapia zajęciowa zakończyła uroczystość scenką kaberetową. Czas na wakacje, odpocznek a wcześniej jeszcze egzaminy, ale to przeceiż nie problem :)

Obraz:

Dziękujemy wszystkim za obecność, za wspólny rok szkolny (a nawet dwa). Wspominajcie nas dobrze i wracajcie - jako goście lub na kolejny kierunek. 
Bo gdzie, jak nie w Medyku? Bo z kim, jak nie z nami?

Obraz:

 


Powrót do listy aktualności

Pani z komputerem
 • Zespół Szkół Medycznych w Brzegu
  ulica Ofiar Katynia 25
  49-300 Brzeg
 • Zadzwoń do nas:
  Telefon: 77 416 23 83
  Fax: 77 416 23 83
 • Napisz do nas e-mail
Puzzle

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Medycznych w Brzegu. Copyrights 2020

Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje

Baner