Do góry
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Działalność Stowarzyszenia  |  Projekt - Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych

Projekt - Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych

Stowarzyszenie ''ZDROWIE'' realizuje projekt Starostwa Powiatowego w Brzegu nt: ''Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych''. 

Projekt trwać będzie od 1 września 2014 do 15 grudnia 2014 roku. Zajęcia będą realizowane w gabinetach i sali gimnastycznej Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu. Beneficjenci, to 14 osób niepełnosprawnych, mieszkańców naszego miasta.  Przez 15 tygodni nauczyciele fizjoterapeuci oraz masażyści - absolwenci naszej szkoły będą  wykonywać  zabiegi masażu medycznego, gimnastykę leczniczą oraz plastrowanie.

Środki pozyskane ze Starostwa na realizację projektu w kwocie 4 468,00 zł zostały przeznaczone na zakup sprzętu i przyborów do sali gimnastycznej, między innymi zakupiono rehabilitacyjne urządzenie przyłóżkowe PUR, umożliwiające prowadzenie terapii w podwieszeniu. Zabiegi wykonywane nieodpłatnie to nasz wkład stanowiący 40% wartości całego projektu. 

WebInspiracje
Baner

Zespół Szkół Medycznych w Brzegu uczestniczy w projekcie „Wsparcie kształcenia zawodowego w kluczowych dla regionu branżach”, który jest realizowany na podstawie decyzji o dofinansowanie projektu numer RPOP.10.04.00-16.0001/16-00 z 24.10.2016 r.
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020