Do góry
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Działalność Stowarzyszenia  |  Wykłady - Centrum Edukacji Zdrowotnej

Wykłady - Centrum Edukacji Zdrowotnej

W ramach działalności Centrum Edukacji Zdrowotnej w czwartki odbywają się wykłady prowadzone przez zaproszonych gości, nauczycieli ZSM. Dotyczą zdrowia w różnych aspektach.

Ostanie dotyczyły odżywiania i wpływu żywności na nasze zdrowie. Prowadzący wykład opowiadali o swojej diecie i stosowanych w niej sokach z warzyw, które sami uprawiają.

Foto

Foto

Ostatni wykład poświęcony został profilaktyce raka piersi i raka szyjki macicy. Omówiono medyczną stronę zagadnienia. Zebrani słuchacze otrzymali bardzo praktyczne wskazówki w jaki sposób ustrzec siebie i swoich bliskich przed tymi groźnymi chorobami oraz gdzie wykonać badania profilaktyczne.

Foto

Foto

 

Foto

WebInspiracje
Baner

Zespół Szkół Medycznych w Brzegu uczestniczy w projekcie „Wsparcie kształcenia zawodowego w kluczowych dla regionu branżach”, który jest realizowany na podstawie decyzji o dofinansowanie projektu numer RPOP.10.04.00-16.0001/16-00 z 24.10.2016 r.
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020