Do góry
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Praca dla absolwentów  |  Praca dla absolwentów - informacje

Praca dla absolwentów - informacje

Zespół Szkół Medycznych jest szkołą rozpoznawalną w środowisku a absolwenci naszej szkoły są cenionymi pracownikami. Do szkoły napływają oferty pracy od firm działających w powiecie brzeskim i oławskim. W związku z tym w ramach zadań Stowarzyszenia „Zdrowie” działającego przy szkole, powstał pomysł stworzenia „pośrednictwa pracy” dla absolwentów.

Absolwenci, którzy chcą być informowani o ofertach pracy napływających do ZSM proszeni są o podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych i podanie adresu e-mail. Zgody znajdują się w sekretariacie szkoły. Wzór zgody w pliku poniżej:

Pobierz: Zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobowych.doc

Kontakt z zainteresowanymi odbywać się będzie drogą mailową. Informacje o szczegółach ofert uzyskacie Państwo pod adresem:

praca.stowarzyszenie@gmail.com

 

Jednocześnie prosimy o wypełnianie ankiety o losach absolwentów: ANKIETA

 

 

 

WebInspiracje
Baner

Zespół Szkół Medycznych w Brzegu uczestniczy w projekcie „Wsparcie kształcenia zawodowego w kluczowych dla regionu branżach”, który jest realizowany na podstawie decyzji o dofinansowanie projektu numer RPOP.10.04.00-16.0001/16-00 z 24.10.2016 r.
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020