Do góry
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2014/15

Kolejny rok szkolny przeszedł do historii....

Zakńczył się kolejny rok szkolny. Obfitował w wiele pozytywnych wydarzeń. Po trudach zajęć szkolnych, praktyk, egzaminów przyszedł czas na wręczenie świadectw, na gratulacje i podziękowania.

Foto

Foto

Słuchacze przygotowali piękną uroczystość, na którą przybyli - najważniejsi, czyli absolwenci - oraz słuchacze i grono pedagogiczne.

Foto

Foto

Foto

Foto

Jak zwykle uroczystość była chwilami podniosła, chwilami wzruszająca lub po prostu wesoła. Słuchacze przygotowali niespodzianki zarówno dla abslwentów, jak i dla wszystkich zgroamdzonych. Mieliśmy również okazję oglądać występ szkolnego teatru z zaprzyjaźnionej szkoły - I Liceum Ogólnokształcącego. 

Foto

Foto

Foto

Dziękujemy za cały rok pracy, miłe pożegnaie. Życzymy samych sukcesów absolwentom i przyjemnego odpoczynku nauczycielom i słuchaczom.

 

Powrót

WebInspiracje
Baner

Zespół Szkół Medycznych w Brzegu uczestniczy w projekcie „Wsparcie kształcenia zawodowego w kluczowych dla regionu branżach”, który jest realizowany na podstawie decyzji o dofinansowanie projektu numer RPOP.10.04.00-16.0001/16-00 z 24.10.2016 r.
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020