Do góry
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności

Szlachetna Paczka

Przygotowaliśmy Wielką Paczkę

09.12.2015 r w naszej szkole odbyło się wielkie pakowanie darów zgromadzonych i zakupionych do "Szlachetnej Paczki".

Ostateczne zakończenie akcji miało miejsce w sobotę tj. 12.12.2015 r. dopakowaliśmy jeszcze ostatnie prezenty, które z różnych powodów dotarły w ostatniej chwili. Cała spoleczność szkolna pięknie się  zangażowała w akcję  i niczego nie pominięto z listy potrzeb osoby obdarowywanej.

Łącznie zapakowaliśmy 9 pudeł różnych produktów. Dzięki uprzejmości p.Jacka Grygiela Szlachetna Paczka została przewieziona do II LO, a następnie dostarczona przez wolontariuszy osobie obdarowanej.

Otrzymaliśmy podziękowanie dla szkoły, nagranie kolęd CD i słodki upominek.

JESZCZE RAZ - OGROMNE DZIĘKI WSZYSTKIM ZA WIELKIE SERCA, WSPÓŁPRACĘ I POMOC W ZORGANIZOWANIU W MEDYKU  SZLACHETNEJ PACZKI !!!!

 opiekun R.S. - Joanna Żołńska - Janczyk

PS. Wielkie podziękowanie osobom, które najbardziej się zaangażowały i tak pięknie paczki zapakowały.

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Powrót

WebInspiracje
Baner

Zespół Szkół Medycznych w Brzegu uczestniczy w projekcie „Wsparcie kształcenia zawodowego w kluczowych dla regionu branżach”, który jest realizowany na podstawie decyzji o dofinansowanie projektu numer RPOP.10.04.00-16.0001/16-00 z 24.10.2016 r.
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020