Do góry
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności

Praca dla absolwentów

Pomagamy znaleźć pracę

Zespół Szkół Medycznych jest szkołą rozpoznawalną w środowisku a absolwenci naszej szkoły są cenionymi pracownikami. Do szkoły napływają oferty pracy od firm działających w powiecie brzeskim i oławskim. W związku z tym w ramach zadań Stowarzyszenia „Zdrowie” działającego przy szkole, powstał pomysł stworzenia „pośrednictwa pracy” dla absolwentów.

Pośrednictwo będzie polegało na kierowaniu ofert do właściwych osób, które zostaną uprzednio zarejestrowane w bazie absolwentów.

Osoby chętne do korzystania z oferty proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu, gdzie należy wypełnić zgodę na przetwarzanie danych osobowych z podaniem adresu email.

 

Szczegóły oraz oferty w zakładce Praca dla absolwentów

Zapraszamy!

 

Jednocześnie prosimy o wypełnianie ankiety o losach absolwentów: ANKIETA

Powrót

WebInspiracje
Baner

Zespół Szkół Medycznych w Brzegu uczestniczy w projekcie „Wsparcie kształcenia zawodowego w kluczowych dla regionu branżach”, który jest realizowany na podstawie decyzji o dofinansowanie projektu numer RPOP.10.04.00-16.0001/16-00 z 24.10.2016 r.
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020