• Poczta Zadzwoń do nas:77 416 23 83
 • Poczta Napisz do nas:
 • Poczta Odwiedź nas:Brzeg, Ofiar Katynia 25
 • Rekrutacja

Dzień Nauczyciela w Zespole Szkół w Brzegu

Od lat w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej łączy się z Dniem Patrona Szkoły i uroczystą immatrykulacją klas pierwszych. W tym roku uroczystość odbyła się 12 października w piątek, w godzinach popołudniowych, bo właśnie w tym czasie w naszej szkole robi się głośno i gwarno.

Kiedy wszyscy uczniowie i nauczyciele brzeskich szkół myślą o weekendowym odpoczynku my z radością zabieramy się do nauki, a kiedy jest czas świętowania – świętujemy.

Tegoroczną uroczystość przygotowali słuchacze z wydziału terapii zajęciowej i technika farmaceutycznego pod kierunkiem opiekuna Rady Słuchaczy p. mgr Urszuli Posmyk. Uczniowie składali życzenia pracownikom szkoły. Przybliżyli nowoprzyjętym postać patronki szkoły - Hanny Chrzanowskiej. Złożyli w imieniu wszystkich słuchaczy deklaracje systematyczności i solidności w przygotowaniu do zajęć. Prosili nauczycieli o wyrozumiałość, powołując się na różne „zawirowania” życiowe.

W imieniu nauczycieli przemówiła p. dyrektor deklarując wyrozumiałość przy jednoczesnym „dokręcaniu śrubki”, aby cel wspólny - zdany egzamin zawodowy - został osiągnięty. Jak zwykle  bywa w naszej szkole nauczyciele i uczniowie doszli do kompromisu i już od następnego dnia podjęli się realizacji piątkowych postanowień.

Dzień Nauczyciela w Zespole Szkół  w Brzegu to jeden z trzech najbardziej uroczystych dni w roku. Dwunastego października w roli głównej występują pierwszoklasiści, w czerwcu apel poświęcony jest absolwentom, a na wiosnę w marcu lub kwietniu organizujemy Dzień Otwarty Szkoły i w tym dniu zajmujemy się głównie odwiedzającymi, proponując zabiegi w pracowniach: masażu i kosmetycznej oraz oferując inne ciekawe zajęcia. Już dziś zapraszamy wszystkich, którzy trafili na naszą stronę.

Obraz:


Powrót do listy aktualności

Pani z komputerem
 • Zespół Szkół Medycznych w Brzegu
  ulica Ofiar Katynia 25
  49-300 Brzeg
 • Zadzwoń do nas:
  Telefon: 77 416 23 83
  Fax: 77 416 23 83
 • Napisz do nas e-mail
Puzzle

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Medycznych w Brzegu. Copyrights 2021

Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje

Baner